Topo Hukuk Bürosu’ndan “İnternetten Avukata Soru Sor” Hizmeti

Topo Hukuk Bürosu İnternetten Avukata Sor

Topo Hukuk Bürosu’ndan “İnternetten Avukata Sor” Hizmeti

Topo Hukuk Bürosu Hakkında

Topo Hukuk Bürosu 2015 yılında bilişim avukatı Serdarhan Topo tarafından kurulmuştur. İstanbul Şişli Mecidiyeköy’de faaliyet gösteren Topo Hukuk Bürosu müvekkillerine çeşitli alanlarda Türkçe ve İngilizce olarak hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Müvekkillerinin her türlü hukuki problemlerini çözüme kavuşturmayı amaçlayan genç ve dinamik ekibi ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Hukukun her alanında çalışmalar yapan Topo Hukuk avukatları özellikle bilişim hukuku, yabancılar hukuku, aile ve miras hukuku, gayrimenkul hukuku, şirketler hukuku ile ceza hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir.

Türkiye’de ve dünyada bilinen, en iyi hukuk bürolarından biri olmayı amaçlayan Topo Hukuk Bürosu çalışmalarını dürüstlük, çalışkanlık ve gizlilik ilkeleri çerçevesinde karşılıklı güven ilişkisi içerisinde yürütmektedir. Profesyonel ekibi ile müvekkillerinin hukuki uyuşmazlıklarını çözümler, ileride meydana gelebilecek ihtilafları değerlendirir ve önüne geçmeye çalışır, davaları yakından takip ederek müvekkillerini düzenli olarak bilgilendirir. Bununla beraber sitesinde hukuki makaleler yayınlamakta ve online olarak “İnternetten Avukata Soru Sor” hizmeti sağlamaktadır.

İnternet Üzerinden Hukuki Yardım

Hukuk eğitimi almamış kimselerin önüne hukuki bir uyuşmazlık çıktığında nereye başvurulması, kimlerle görüşülmesi ve hangi adımların atılması gerektiği gibi birçok soru karşılarına çıkmaktadır. İzlenmesi gereken sürecin doğru yönetilmesi bir uyuşmazlığın çözümünde oldukça önemli bir role sahip olduğundan bu kimselerin hukuki yardım alması gerekliliği hasıl olmaktadır. Bu halde bir avukata başvurmak ve sürecin işleyişi hakkında bilgi almak, gerekli işlemleri öğrenmek ve bir plan hazırlayarak buna göre hareket etmek gerekmektedir.

İnternet Üzerinden Hukuki Yardım

İnternet Üzerinden Hukuki Yardım

Günümüzde teknolojinin hızla gelişimi, internet kullanımının artış göstermesi ve her yaştan insanın araştırmalarını internet üzerinden yürütmesi gibi hususlar hukuki anlamda da internetin aktif olmasına sebep olmuştur. Kullanıcılar için hukuki makaleler yayınlanmakta, bilgilendirici ve yol gösterici makaleler ile aslında bir nevi hukuki danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır.

Topo Hukuk Bürosu’ndan “Avukata Soru Sor” Hizmeti

Topo Hukuk Bürosu yayınlamış olduğu makaleleri ile kullanıcıları hukuki konularda bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Bu makaleleri okuyan ve çözümlenmesi gereken hukuki uyuşmazlığı bulunan kullanıcıların makalelere yorum yapmak suretiyle avukatlarımıza soru yönlendirmeleri mümkündür.

Avukata soru sormak hukuk eğitimi almamış kimselerin uyuşmazlıklarının çözümü amacıyla muhakkak başvurması gereken bir işlemdir. Çünkü sürecin işleyişi, yatırılması gereken masraflar, davanın nerede ve kim tarafından açılması, şikayet için müracaat edilebilecek merciler gibi birçok husus kişiler bakımından karmaşık olabilmektedir. Yukarıda da belirtmiş olduğumuz üzere avukata danışma işlemi günümüzde hem direkt olarak yüz yüze hem de online olarak yapılabilmektedir.

Serdarhan Topo öncülüğünde kurulan Topo Hukuk Bürosu sitesinde bulunan Avukata Soru Sor bölümünden form doldurularak bizlere soru yöneltilmesine imkan tanımaktayız. Avukata Soru Sor formundan yöneltilen sorular büromuzda bulunan konuya ilişkin uzman avukatlar tarafından en kısa sürede cevaplandırılmakta ve gerektiği takdirde büromuza çağırılarak yüz yüze görüşme gerçekleştirilmektedir. Siz de Topo Hukuk Bürosu avukatlarına danışmak için sitemizde bulunan Avukata Soru Sor formunu doldurabilir, iletişim bilgilerinizi bırakabilir ya da iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.