Avukat Serdarhan Topo İle İletişim

Topo Hukuk Bürosu ve Serdarhan Topo İle İletişim

Topo Hukuk Bürosu ve Serdarhan Topo İle İletişim

Topo Hukuk Bürosu kurucu avukatı Serdarhan Topo‘ya ulaşmak için veya öneri, şikayet ve sorularınızı aşağıdaki formu doldurarak veya [email protected] mail adresimize yazarak bizlere iletebilirsiniz. Topo Hukuk Bürosu bünyesinde çalışan, alanlarında uzman asistanlar tarafından  sorularınıza en kısa zaman içinde cevap olarak dönüş yapılacaktır.

Topo Hukuk Bürosu İle Neden İletişime Geçmelisiniz?

Serdarhan Topo‘nun öncülüğünde kurulan Topo Hukuk Bürosu, kaliteli bir vizyona sahiptir. Her daim müvekkillerini düşünen hukuk bürosu, müvekkillerine en iyi hizmeti verebilmek için en iyi şekilde çalışmaktadır. Öncelikle bilişim hukuku üzerine çalışan Topo Hukuk Bürosu, sadece İstanbul’da değil, tüm dünyada partner avukatları ile müvekkillerine hizmet vermektedir.

Sizde sorununuzu çözmek için uzman bir avukat arıyorsanız, Topo Hukuk bürosu ile çalışabilir, sorununuzu çözebilirsiniz.

Topo Hukuk Bürosunun uzman asistanlar tarafından yönetilen bloğumuz Türk halkını bilinçlendirmek için Avukat Serdar Han Topo tarafından kurulmuş güncel hukuk bilgileri içermektedir. Topo Hukuk Bürosu Kurucu Avukat Serdarhan Topo kimdir ? makalemizi okuyarak biyografisine ulaşabilirsiniz.

Topo Hukuk Bürosu Şişli , Çağlayan, Mecidiyeköy, Levent ve Nişantaşı gibi semtlere yakınlığından dolayı en çok tercih edilen hukuk büroları arasında yer almaktadır. Oldukça merkezde bulunan hukuk bürosuna toplu taşıma araçlarıyla, kendi taşıtınızla veya yakın yerlerde ikamet ediyorsanız kısa bir mesafe yürüyerek ulaşabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz adına gelmeden önce konunuz ile ilgili randevu almanızı tavsiye ederiz.

Topo Hukuk ve Serdarhan Topo İletişim

Güncel bloğumuzdaki konuları takip etmeye devam ediniz. İşlenmesini istediğiniz hukuki bir konu varsa bizlere mail olarak yollayabilirsiniz. Topo hukuk bürosu olarak uzmanlaşmış olduğumuz alanlar; başta bilişim hukuku olmak üzere, ceza hukuku, gayrimenkul hukuku, aile ve boşanma hukuku,  yabancılar hukuku, şirketler hukuku, fikri ve sınai haklar hukuku ve bunların dışında olan hukuk alanlarında da profesyonel olarak müvekkillere danışmanlık vermektedir.

Sorularınızı cevaplamamız için sizlere geri dönüş sağlayabilmek adına aşağıdaki formumuzu eksiksiz doldurmanızı rica ederiz. Doldurduğunuz bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılmayacak, Topo hukuk bürosu tarafından gizli tutulacaktır. Saygılarımızla.

 İletişim : (0212) 679 32 53

Topo Hukuk Bürosu